2019-20 JÄÄKIEKKO TASONMITTAUS
Otteluohjelma: 2019-20 JÄÄKIEKKO TASONMITTAUS

 #  Halli PVM. Aika Koti   VierasTulos
1 Kilpahalli 16.09.2019 21:00 h Bar DOM - PHR11 - 0
2 Kilpahalli 16.09.2019 22:00 h HC Dynamite - ESE CXX1 - 11
3 Kilpahalli 17.09.2019 21:00 h Mikkelin Golf HT - Pieksämäki Players5 - 4
4 Kilpahalli 17.09.2019 22:00 h SuomU - Pieksämäki Players3 - 5
5 Kilpahalli 19.09.2019 21:00 h KPa Kangasniemi - Pitkäjärven Ponnistus14 - 1
6 Kilpahalli 19.09.2019 22:00 h KPa Kangasniemi - PoNu8 - 4
7 Kilpahalli 23.09.2019 21:00 h Bar DOM - Mikkelin Golf HT11 - 1
8 Kilpahalli 23.09.2019 22:00 h Virve - Hearts2 - 5
9 Kilpahalli 24.09.2019 21:00 h TOP 10 - Pitkäjärven Ponnistus3 - 6
10 Kilpahalli 24.09.2019 22:00 h Patteri Baari - HC Karla2 - 8
11 Kilpahalli 26.09.2019 21:00 h ESE CXX - SuomU2 - 5
12 Kilpahalli 26.09.2019 22:00 h Observis HC - Sahara2 - 5
13 Kilpahalli 30.09.2019 21:00 h Hearts - HC Dynamite8 - 4
14 Kilpahalli 30.09.2019 22:00 h HC Karla - TOP 105 - 2
15 Kilpahalli 01.10.2019 21:00 h PHR - ESE CXX2 - 9
16 Kilpahalli 01.10.2019 22:00 h Observis HC - Patteri Baari2 - 16
17 Kilpahalli 03.10.2019 21:00 h PoNu - Sahara5 - 5
18 Kilpahalli 03.10.2019 22:00 h Virve - SuomU3 - 6
19 Kilpahalli 07.10.2019 21:00 h Virve - Bar DOM5 - 10
20 Kilpahalli 07.10.2019 22:00 h ESE CXX - Mikkelin Golf HT3 - 7
21 Kilpahalli 08.10.2019 21:00 h HC Dynamite - PHR2 - 2
22 Kilpahalli 08.10.2019 22:00 h TOP 10 - Observis HC2 - 3
23 Kilpahalli 10.10.2019 21:00 h Pitkäjärven Ponnistus - PoNu1 - 5
24 Kilpahalli 10.10.2019 22:00 h Hearts - SuomU1 - 4
25 Kilpahalli 14.10.2019 21:00 h Pieksämäki Players - HC Dynamite9 - 0
26 Kilpahalli 14.10.2019 22:00 h Pieksämäki Players - Bar DOM5 - 6
27 Kilpahalli 15.10.2019 21:00 h PHR - Virve3 - 5
28 Kilpahalli 15.10.2019 22:00 h Mikkelin Golf HT - Hearts4 - 9
29 Kilpahalli 17.10.2019 21:00 h Patteri Baari - KPa Kangasniemi5 - 2
30 Kilpahalli 17.10.2019 22:00 h Sahara - KPa Kangasniemi3 - 6
31 Kilpahalli 21.10.2019 19:30 h Pitkäjärven Ponnistus - HC Karla1 - 8
32 Kilpahalli 21.10.2019 20:30 h HC Dynamite - Bar DOM2 - 19
33 Kilpahalli 22.10.2019 21:00 h ESE CXX - Pieksämäki Players1 - 6
34 Kilpahalli 22.10.2019 22:00 h Virve - Pieksämäki Players4 - 3
35 Kilpahalli 24.10.2019 21:00 h PoNu - TOP 106 - 2
36 Kilpahalli 24.10.2019 22:00 h SuomU - Mikkelin Golf HT6 - 2
37 Kilpahalli 28.10.2019 21:00 h PHR - Hearts1 - 3
38 Kilpahalli 28.10.2019 22:00 h Bar DOM - SuomU11 - 5
39 Kilpahalli 29.10.2019 21:00 h KPa Kangasniemi - Observis HC5 - 2
40 Kilpahalli 29.10.2019 22:00 h KPa Kangasniemi - TOP 1010 - 1
41 Kilpahalli 31.10.2019 21:00 h Sahara - Patteri Baari2 - 9
42 Kilpahalli 31.10.2019 22:00 h PoNu - HC Karla3 - 9
43 Kilpahalli 04.11.2019 21:00 h Virve - HC Dynamite7 - 3
44 Kilpahalli 04.11.2019 22:00 h Hearts - ESE CXX5 - 2
45 Kilpahalli 05.11.2019 21:00 h Mikkelin Golf HT - PHR5 - 2
46 Kilpahalli 05.11.2019 22:00 h Pitkäjärven Ponnistus - Patteri Baari2 - 17
47 Kilpahalli 07.11.2019 21:00 h HC Karla - Observis HC9 - 1
48 Kilpahalli 07.11.2019 22:00 h TOP 10 - Sahara2 - 5
49 Kilpahalli 11.11.2019 21:00 h Observis HC - Pitkäjärven Ponnistus4 - 1
50 Kilpahalli 11.11.2019 22:00 h Bar DOM - ESE CXX8 - 2
51 Kilpahalli 12.11.2019 21:00 h Pieksämäki Players - PHR7 - 2
52 Kilpahalli 12.11.2019 22:00 h Pieksämäki Players - Hearts6 - 4
53 Kilpahalli 14.11.2019 21:00 h Patteri Baari - PoNu15 - 5
54 Kilpahalli 14.11.2019 22:00 h SuomU - HC Dynamite11 - 2
55 Kilpahalli 18.11.2019 21:00 h Hearts - Bar DOM2 - 4
56 Kilpahalli 18.11.2019 22:00 h Mikkelin Golf HT - Virve8 - 3
57 Kilpahalli 19.11.2019 21:00 h PHR - SuomU1 - 13
58 Kilpahalli 19.11.2019 22:00 h PoNu - Observis HC3 - 3
59 Kilpahalli 21.11.2019 21:00 h HC Karla - KPa Kangasniemi5 - 3
60 Kilpahalli 21.11.2019 22:00 h Pitkäjärven Ponnistus - Sahara2 - 6
61 Kilpahalli 25.11.2019 21:00 h ESE CXX - Virve3 - 1
62 Kilpahalli 25.11.2019 22:00 h HC Dynamite - Mikkelin Golf HT4 - 7
63 Kilpahalli 26.11.2019 21:00 h Sahara - HC Karla7 - 4
64 Kilpahalli 26.11.2019 22:00 h TOP 10 - Patteri Baari3 - 11

 

             
             
             
       

 

 

Jääkiekko

Sarjataulukko Tasonmittaus A-lohko

# JOUKKUE O PTS
1 Patteri Baari 7 12
2 HC Karla 7 12
3 KPa Kangasniemi 7 10
4 Sahara 7 9
5 PoNu 7 6
6 Observis HC 7 5
7 Pitkäjärven Ponnistus 7 2
8 TOP 10 7 0

Sarjataulukko Tasonmittaus B-lohko

# JOUKKUE O PTS
1 Bar DOM 8 16
2 SuomU 8 12
3 Pieksämäki Players 8 10
4 Hearts 8 10
5 Mikkelin Golf HT 8 10
6 ESE CXX 8 6
7 Virve 8 6
8 PHR 8 1
9 HC Dynamite 8 1