2018 MAHL JALKAPALLO DIVARI
Otteluohjelma: 2018 MAHL JALKAPALLO DIVARI

MD PVM. Aika Koti   VierasTulos
1 25.06.2018 18:00 h Unohdetut Lupaukset - AC KB0 - 1
1 25.06.2018 18:40 h Lakeside Hoppers - Unohdetut Lupaukset1 - 2
1 25.06.2018 19:20 h AC KB - Lakeside Hoppers3 - 1
1 25.06.2018 20:00 h FC Aarnikotkat - Fc Jäntex5 - 1
1 25.06.2018 20:40 h Fc Jäntex - FC Probba1 - 2
1 25.06.2018 21:20 h FC Probba - FC Aarnikotkat0 - 1
2 26.06.2018 18:00 h FC Probba - FC Gather1 - 1
2 26.06.2018 18:40 h FC Gather - Unohdetut Lupaukset4 - 0
2 26.06.2018 19:20 h Unohdetut Lupaukset - FC Probba3 - 4
2 26.06.2018 20:00 h Wilmert - Lakeside Hoppers2 - 0
2 26.06.2018 20:40 h Lakeside Hoppers - Fc Jäntex7 - 0
2 26.06.2018 21:20 h Fc Jäntex - Wilmert1 - 7
3 30.07.2018 18:00 h FC Gather - Lakeside Hoppers - 
3 30.07.2018 18:40 h FC Aarnikotkat - FC Gather - 
3 30.07.2018 19:20 h Lakeside Hoppers - FC Aarnikotkat - 
3 30.07.2018 20:00 h AC KB - FC Probba - 
3 30.07.2018 20:40 h FC Probba - Wilmert - 
3 30.07.2018 21:20 h Wilmert - AC KB - 
4 06.08.2018 18:00 h Fc Jäntex - AC KB - 
4 06.08.2018 18:40 h AC KB - FC Gather - 
4 06.08.2018 19:20 h FC Gather - Fc Jäntex - 
4 06.08.2018 20:00 h Unohdetut Lupaukset - Wilmert - 
4 06.08.2018 20:40 h Wilmert - FC Aarnikotkat - 
4 06.08.2018 21:20 h FC Aarnikotkat - Unohdetut Lupaukset - 
5 07.08.2018 18:00 h Fc Jäntex - Unohdetut Lupaukset - 
5 07.08.2018 18:40 h FC Probba - Lakeside Hoppers - 
5 07.08.2018 19:20 h AC KB - FC Aarnikotkat - 
5 07.08.2018 20:00 h Wilmert - FC Gather - 
6 13.08.2018 18:00 h Unohdetut Lupaukset - AC KB - 
6 13.08.2018 18:40 h Lakeside Hoppers - Unohdetut Lupaukset - 
6 13.08.2018 19:20 h AC KB - Lakeside Hoppers - 
6 13.08.2018 20:00 h FC Aarnikotkat - Fc Jäntex - 
6 13.08.2018 20:40 h Fc Jäntex - FC Probba - 
6 13.08.2018 21:20 h FC Probba - FC Aarnikotkat - 
7 14.08.2018 18:00 h FC Probba - FC Gather - 
7 14.08.2018 18:40 h FC Gather - Unohdetut Lupaukset - 
7 14.08.2018 19:20 h Unohdetut Lupaukset - FC Probba - 
7 14.08.2018 20:00 h Wilmert - Lakeside Hoppers - 
7 14.08.2018 20:40 h Lakeside Hoppers - Fc Jäntex - 
7 14.08.2018 21:20 h Fc Jäntex - Wilmert - 
8 20.08.2018 18:00 h FC Gather - Lakeside Hoppers - 
8 20.08.2018 18:40 h FC Aarnikotkat - FC Gather - 
8 20.08.2018 19:20 h Lakeside Hoppers - FC Aarnikotkat - 
8 20.08.2018 20:00 h FC Probba - AC KB - 
8 20.08.2018 20:40 h FC Probba - Wilmert - 
8 20.08.2018 21:20 h Wilmert - AC KB - 
9 21.08.2018 18:00 h AC KB - Fc Jäntex - 
9 21.08.2018 18:40 h AC KB - FC Gather - 
9 21.08.2018 19:20 h FC Gather - Fc Jäntex - 
9 21.08.2018 20:00 h Unohdetut Lupaukset - Wilmert - 
9 21.08.2018 20:40 h Wilmert - FC Aarnikotkat - 
9 21.08.2018 21:20 h FC Aarnikotkat - Unohdetut Lupaukset - 
10 27.08.2018 18:00 h Fc Jäntex - Unohdetut Lupaukset - 
10 27.08.2018 18:40 h FC Probba - Lakeside Hoppers - 
10 27.08.2018 19:20 h AC KB - FC Aarnikotkat - 
10 27.08.2018 20:00 h Wilmert - FC Gather - 

 

             
             
             
       

 

 

Jalkapallo DIVARI 2018

# JOUKKUE O P ME
1 FC Probba 4 7 1
2 Wilmert 2 6 8
3 FC Aarnikotkat 2 6 5
4 AC KB 2 6 3
5 FC Gather 2 4 4
6 Lakeside Hoppers 4 3 2
7 Unohdetut Lupaukset 4 3 -5
8 Fc Jäntex 4 0 -18

Jalkapallo LIIGA 2018

# JOUKKUE O P ME
1 Lost Cause 4 9 4
2 Canarian Pallo 4 7 3
3 FC Hazard 2 6 5
4 Taloasema 2 3 0
5 FC RedHorse 2 3 -1
6 Pöyryn Pantterit 4 3 -3
7 FC Puujalat 4 3 -6
8 Lähemäki Bar 2 1 -2

Sarjataulukko Tasonmittaus 18 B-Lohko

# JOUKKUE O P ME
1 Canarian Pallo 7 21 28
2 Lost Cause 7 16 17
3 Lähemäki Bar 7 11 1
4 FC Hazard 7 10 -3
5 Wilmert 7 8 -3
6 AC KB 7 7 0
7 Unohdetut Lupaukset 7 4 -16
8 Fc Jäntex 7 2 -24

Sarjataulukko Tasonmittaus 18 A-Lohko

# JOUKKUE O P ME
1 FC RedHorse 7 17 12
2 Pöyryn Pantterit 7 16 15
3 FC Aarnikotkat 7 11 3
4 FC Puujalat 7 11 0
5 FC Gather 7 10 -7
6 Taloasema 7 8 3
7 Lakeside Hoppers 7 4 -10
8 FC Probba 7 1 -16